Veidrodžių aprašymas

KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ VEIDRODĮ

Norint pasirinkti veidrodį, kuris labiausiai atitiktų Jūsų situaciją ir poreikius, svarbu susipažinti su skirtingais veidrodžių tipais, kuriuos mes siūlome. Jei Jums reikia bendro foninio (galinio) apšvietimo, rinkitės iš LED veidrodžių žymimų raide S. Jei Jums aktualu, kad veidrodis apšviestų veidą, rinkitės iš LED veidrodžių linijos žymimų raide QI. Tuo atveju, jei Jūs norite tiek foninio apšvietimo, tiek papildomo pašvietimo veidui, rinkitės iš LED veidrodžių žymimų raide QII.

Mes gaminame šių tipų veidrodžius:

 • Galinio foninio apšvietimo  ( žymima raide S )
 • Priekinio apšvietimo / pro matintus elementus, juostas ( žymima raide QI )
 • Kombinuoto apšvietimo / foninis apšvietimas ir apšvietimas pro matintus elementus, juostas ( žymima raide QII )
 • Be apšvietimo ( žymima raide N ) 

 

GAMINIO KONSTRUKCIJA

Mes gaminame tiek veidrodžius su apšvietimu tiek veidrodžius be apšvietimo. Veidrodžiai yra pilnai sukomplektuoti.

Veidrodį / Šviečiantį veidrodį sudaro VEIDRODŽIO FASADAS ir VEIDRODŽIO KONSTRUKCIJA.

 

VEIDRODŽIO FASADAS

Veidrodžiams/ Veidrodžiams su apšvietimu naudojame kokybišką EU sertifikuotą(natūralaus stiklo pagrindu) veidrodį -  skaidrus veidrodis  4mm storio, pagal EU standartus. 

Esant poreikiui, galime pagaminti šiuos veidrodžių variantus:

 • Tonuotas (pilkas) veidrodis
 • Sendintas veidrodis
 • Auksinis veidrodis
 • Bronzinis veidrodis

Veidrodžių briaunos yra apdirbamos skaitmenine CNC apdirbimo įranga, kas užtikrina veidrodžio matmenų tikslumą. Papildomai galime pasiūlyti ir šiuos veidrodžio briaunų apdirbimo būdus:

 • Poliruotos briaunos
 • Facetuotos briaunos

Galime pagaminti veidrodžius ir pagal Jūsų individualius matmenis. Taip pat esant poreikiui galimas frezavimas( išpjaunamos angos rozečių, jungiklių vietai, skylių gręžimas ).

 

VEIDRODŽIO KONSTRUKCIJA

Veidrodžio / Šviečiančio veidrodžio KONSTRUKCIJA yra nugarinėje veidrodžio pusėje. Konstrukcija ir tvirtinimo elementai pagaminti iš aliuminio. Veidrodžio tvirtinimo elementai yra korpuseŠviečiančio veidrodžio LED apšvietimui naudojamas LED aliuminio profilis su matiniu gaubteliu.

 

VEIDRODŽIO LED APŠVIETIMAS

Šviečiančių veidrodžių apšvietimui naudojame LED juostas

LED juostos SMD 2835, tarnavimo laikas 50.000 H

RLED spalva:

 • 3000 K šiltai balta ( gelsva šviesa, suteikia jaukumo atmosferą )
 • 4000 K neutrali balta ( dienos šviesa, ryškesnė ir baltesnė, suteikia daugiau apšvietimo )

Hermetiškas maitinimo šaltinis

LED profilis su matiniu sklaidytuvu (gaubteliu)

Elektrotechninė įranga turi IP 44/54, saugos nuo dulkių ir drėgmės klasę, todėl tinka naudoti ir drėgnose patalpose, tokiose kaip vonios kambarys ir t.t.

 

VEIDRODŽIO VALDYMAS 

Specialiose parinktyse Jūs galite išsirinkti veidrodį su Jums tinkamiausiu valdymu.

Mūsų gaminami veidrodžiai gali būti:

 •          Be valdymo

Tokį veidrodį renkantis jungiklis turi būti sumontuojamas paties užsakovo jo pasirinktoje vietoje. Veidrodyje esanti paruošta jungtis prijungiama prie užsakovo paruošto išvesto maitinimo laido numatytoje veidrodžio tvirtinimo vietoje.

 •          Nuo sensorinio jutiklio ON/OFF/DIM su šviesos intensyvumo reguliatoriumi

Nuo sensorinio jutiklio ON/OFF/DIM su šviesos intensyvumo reguliatoriumi – sensorinis jungiklis, veikia palietus pirštu veidrodyje integruotą piktogramą (piktograma šviečia mėlyna spalva). Palaikius jungiklio vietą yra valdomas šviesos intensyvumas.

 •          Nuo judesio daviklio ON/OFF/DIM su šviesos intensyvumo reguliatoriumi.

Nuo judesio daviklio ON/OFF/DIM su šviesos intensyvumo reguliatoriumi –tai jungiklis montuojamas po veidrodžio konstrukcija apatinėje veidrodžio dalyje. Jis veikia rankos mosto principu, t.y. LED apšvietimoįjungimas-išjungimas yra atliekamas perbraukiant ranka per veidrodžio apačią.

 

VEIDRODŽIO APSAUGA

Veidrodis yra trapi ir dūžtanti medžiaga. Mūsų gaminami veidrodžiai nugarinėje pusėje turi apsauginę plėvelę, kuri suteikia papildomo patvarumo veidrodžiui nuo netikėtų dūžių ir nuo tiesioginio šukių pabirimo ant žemės, baldų ir pan.

 

PAPILDOMI PASIRINKIMAI

Šildymo kilimėlis –padeda apsaugoti nuo rasojimo, suteikia papildomo komforto, kai veidrodį norima montuoti vonios kambaryje. Prailgina veidrodžių tarnavimo laiką. Šildymo kilimėlį galite pasirinkti papildomose parinktyse.

 

VEIDRODŽIO PRIEŽIŪRA

Labai svarbi yra tinkama veidrodžio priežiūra, kad išsaugotumėte veidrodžio dangą nepažeistą. Veidrodžio fasadinės pusės subraižymai ir korozija veidrodžio kraštuose yra pagrindinės netinkamos veidrodžių priežiūros pasekmės. Kad išvengtumėte subraižymų veidrodžio fasadinėje pusėje, valymui naudokite švelnią šluostę. Tuo tarpu veidrodžio korozija atsiranda tuomet, kada naudojamos netinkamos valymo priemonės veidrodžio valymui. Jei tokios valymo priemonės patenka ant veidrodžio kraštų, gali būti pažeista sidabro danga. Tokiu atveju veidrodis praranda savo pirminę išvaizdą - įvyksta veidrodžio korozija. Būtent dėl šios priežasties yra labai svarbu naudoti tik specialius valyti veidrodžiams skirtus valiklius. Tuo labiau nenaudoti agresyvių buitinės chemijos valymo priemonių. 

Garantija 2 metų yra suteikiama elektros komponentams. Pats veidrodis lieka kliento atsakomybėje ir jo būklė priklauso nuo jo priežiūros.

 

KAIP PARUOŠTI VIETĄ VEIDRODŽIUI

Renkantis veidrodį su apšvietimu, kad veidrodis galėtų būti tinkamai eksploatuojamas, turėsite tinkamai paruošti jam vietą. Pirmiausia, Jums reikės numatyti elektros įvadą toje vietoje, kur bus veidrodis. Rekomenduojama laidą iškišti veidrodžio kabėjimo vietoje taip, kad laidas būtų už veidrodžio. Laidas turi pasislėpti 10cm nuo veidrodžio krašto, kad pilnai užsidengtų. 

Jei norėsite veidrodį valdyti nuo jungiklio, Jums reikės numatyti jungiklio vietą sienoje ir jį sumontuoti.

Šioje kategorijoje nėra prekių.