Apie Mus

EMODULA INTERJERUI.LT - tai internetinė parduotuvė, siūlanti savo klientams inovatyvius, modernaus, šiuolaikiško dizaino ir aukštos kokybės produktus, kurie gali būti išskirtinis kiekvieno interjero akcentas, puikiai papuošti, atnaujinti ir atlikti savo funkcines savybes įvairaus dizaino sprendimuose.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite išsirinkti sau tinkančias interjero  detales, tokias kaip LED veidrodžiai, šviestuvai, dekoratyviniai staliukai, paveikslai ir kita.

Nuo 2006 m. vykdome veiklą gamybos srityje ir projektų įgyvendinime. Turime ilgalaikės patirties realizuojant individualius užsakymus.

Esant poreikiui galime prisitaikyti prie individualių poreikių bei pageidavimų ir pagaminti Jums vienetinius originalaus dizaino bei nestandartinių dydžių produktus, kurie atitiktų Jūsų individualią viziją ir poreikius. 

Kūrybiškumas, inovacija ir atidumas detalėms yra mūsų puoselėjamos vertybės. Mūsų tikslas, kad klientas gautų išskirtinio dizaino, aukštos kokybės, puikiai atliekančius savo funkcines savybes produktus už priimtiną kainą. Siekiame užtikrinti malonų ir sklandų bendradarbiavimą.

Visos prekės yra gaminamos Lietuvoje, todėl garantuojame prekių kokybę.

Esame visada atviri naujovėms.